Miesięczne archiwum: Listopad 2014

xmas_kit_01

Fiskars, Birkmann, Nordic Were, Tala i wiele innych marek akcesorii kuchennych

W poprzednim wpisie przedstawiliśmy kilkanaście marek, których nie powinno zabraknąć w każdej kuchni. W dzisiejszym wpisie kilka z nich chcielibyśmy pokrótce opisać i przedstawić.

1) Fiskars to marka produkująca wysokiej jakości garnki, patelnie, noże oraz akcesoria kuchenne charakteryzujące się klasycznym i jednocześnie oryginalnym wyglądem dzięki czemu pasują zarówno do nowoczesnych jak i klasycznych kuchni.

2) Birkmann to producent wysokiej jakości, stylowych i eleganckich form do ciasta, foremek do ciasteczek, klosz szklanych oraz pater na ciasto. Większość produktów wykonanych jest ręcznie w Niemczech.

3) Tala – to producent akcesoriów kuchennych wyglądem przywołujących na myśl lata 50 i 60 XX wieku. Charakterystycznym znakiem rozpoznawczym tych produktów jest to, że są to te same przybory, które niegdyś używane były przez nasze babcie i mamy.

4) Lekue – producent, który jako pierwszy wprowadził i opatentował formę silikonu – platinum. Do dziś jest to światowy lider w projektowaniu oraz produkowaniu akcesoriów kuchennych z silikonu. Produkty są łatwe w myciu.

5) Nuance -duńska firma o świeżych i inspirujących pomysłach na funkcjonalne oraz oryginalne produkty. Minimalistyczne piękno produktów zachwyca miłośników dobrego stylu. Produkty wykonywane są z wysokiej jakości materiałów takich jak stal nierdzewna, drewno. Tworzywo sztuczne czy marmur.

Wpis powstał dzięki uprzejmości sklepu ArtCook.pl