Miesięczne archiwum: Styczeń 2015

Gąsiorka2

Lava Cooking – patelnie i garnki

Nowość w ArtCook.pl garnki i patelnie wykonane z najwyższej jakości żeliwa. Solidne i niezawodne garnki służyć będą przez wiele lat a co najważniejsze im częściej i dłużej się ich używa stają się jeszcze lepsze. Ważną informacją jest również to, że garnki, patelnie oraz naczynia marki Lava Cooking spełniają wszystkie unijne normy dotyczące naczyń, które mają kontakt z żywnością. Ponad to brak w nich zawartości szkodliwych dla zdrowia materiałów takich jak np. ołów czy kadm.

Lava Cooking to znana i ceniona marka, która posiada 40 lat doświadczenia w produkcji żeliwa na garnki i patelnie. Charakterystyczną cechą dla produktów tej marki jest niezwykła niezawodność i solidność.

Każdy produkt odlewany jest w jednorazowej formie i poddawany długiemu procesowi polerowania, nanoszenia emalii metodą elektroforezy oraz suszenia.

Zalety naczyń Lava Cooking:

  • wykonane z wysokiej jakości żeliwa
  • bezpieczne dla zdrowia
  • solidne, wytrzymałe i niezawodne
  • posiada grube dno – które równomiernie się nagrzewa
  • przystosowane do używania na każdym źródle ciepła – również na kuchence indukcyjnej i otwartym ogniu
  • pokryty emalią i powłoką nieprzywieralną
  • wysoka odporność mechaniczna

Przykładowe produkty Lava Cooking

Garnki dostępne w kolorze pomarańczowym i szarym

Garnek-żeliwny1

Lava Cooking garnek żeliwny emaliowany 28cm - pojemność 6,7l. Przeznaczony do gotowania dań dla 6-8 osób. Wytrzymałe i solidne. Im dłużej się ich używa tym stają się coraz lepsze. Bezpieczne dla zdrowia.

Garnki-żeliwne2

Lava Cooking garnek żeliwny emaliowany 20cm – pojemność 2,6l. Przeznaczony do gotowania dań dla 2-3 osób.  Wytrzymałe i solidne. Im dłużej się ich używa tym stają się coraz lepsze. Bezpieczne dla zdrowia. Spełniające wszystkie unijne normy. Garnek doskonały do przygotowywanie dań mięsnych oraz jarskich.

pat_em_24_pom_drewn_01

Patelnia żeliwna 24cm z drewnianą rączką Lava Cooking - wygodna, poręczna i trwała patelnia z powłoką antyprzywieralną. Rączka wykonana jest z drewna dzięki czemu nie nagrzewa się podczas używania. Patelnia ma 24cm średnicy i waży około 2,65kg.

Patelnia-Lava-Cooking-6

Patelnia żeliwna ze szkalną pokrywką 26cm Lava Cooking - klasyczna patelnia żeliwna z grubym oraz ciężkim dnem. Doskonała do podpiekania i zapiekania mięsa, ryb, jajek czy warzyw.

Wpis powstał dzięki uprzejmości i wiedzy pracowników sklepu ArtCook.pl