Miesięczne archiwum: Listopad 2015

mastrad-do-babeczek

Mastrad formy do pieczenia ciast, babeczek

Mastrad firma powstała we Francji w 1994 roku której celem od pierwszego dnia tworzenia i produkcji jest wdrażanie rozwiązań koncepcyjnych dla zastosowań kulinarnych. Produkty marki Mastrad wykonane są z wysokiej jakości materiałów, perfekcyjnie wykończone i wielofunkcyjne. Dzięki nim praca w kuchni staje się łatwiejsza i przyjemniejsza nawet dla tych, którzy nie są wielkimi miłośnikami gotowania czy pieczenia.

Marka Mastrad posiada w swojej ofercie wykonane z wysokiej jakości silikonu Premium różnego rodzaju formy do pieczenia ciast, ciasteczek i babeczek. Dzięki właściwościom silikonu użytego podczas produkcji form są one łatwe do utrzymania w czystości a wyjęcie wypieku jest łatwe i bezproblemowe. Formy dzięki odporności na wysokie i niskie temperatury (od -40stopni Celsjusza do +220stopni Celsjusza) doskonale nadają się do używania zarówno w piekarniku jak i zamrażarce, dzięki czemu można w nich przygotować sernik na zimno, galaretki i inne desery. Formy marki Mastrad posiadają usztywniane stalowymi wkładkami uchwyty, dzięki którym można łatwo wkładać, wyjmować i przenosić formę.

Przykładowe silikonowe formy Mastrad:

forma-na-babeczki2
forma do wypieku babeczek z dziurkami Mastrad

 

forma-na-minibabeczki2
silikonowa forma do wypieku babek Mastrad

 

forma-okrągła1
silikonowa, okrągła forma do ciasta Mastrad

forma-wadratowa3
silikonowa forma do wypieku ciast Mastrad

Wszystkie akcesoria marki Mastrad można znaleźć w sklepie ArtCook.pl

Wpis powstał dzięki uprzejmości i wiedzy pracowników internetowego sklepu ArtCook.pl Infolinia sklepu czynna jest przez 7 dni w tygodniu w godzinach 7-22